| raizoguard a întrebat:

Vreau un Drop Hack care sa mearga pe Metin2 Epical.
Dati-mi doar daca sunteti siguri ca merge!

2 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Nu exista pretenas asa ceva big grin ar trebui sa fie un script care sa spuna serverului ce sa dropeze, ceea ce e imposibil, dar ai putea sa iei de exemplu un angel bot happy pescuiesti 1 zi intreaga si faca treaba singur si primesti si perle (uneori)

| raizoguard explică:

Ba exista pentru ca pe metin2 epical am vazut multi care folosesc dispare orice item cand il arunci jos.
La dragon disparea orice item de jos imediat le aduna cineva...