| Mynameiz a întrebat:

Vreau un link de unde să-mi descarc gta san andreass. pe calculator

2 răspunsuri:
| Edy_Sarpoi_1990 a răspuns:

Http://www.apunkagames.net/......-game.html
Nimeni nu mai joaca San Andreas dar porftim... :D
Iar parola este:apunkagames :D
Spor la joc.;)

| Edy_Sarpoi_1990 a răspuns:

Zici tu dar nici blogul nu e al tau. OceanOfGames a fost fondat in anul 1993 sponsorizat de Java si Microsoft care a fost cumparat de Ubisoft cu 2 milioane de dolari..Informeaza-te inainte sa spui ceva. Tatal meu lucreaza in IT si a fost agent la Microsoft Romania deci stiu ceva de la el...Mergeam acum 2 ani cu el la munca.Sigur nu ai mai mult de 10 ani si nu poti sa ma contrazici pentru ca am 16 si sunt la liceu pe profilul Mateinfo si TIC deci sunt destul de informat.(Tic inseamna tehnica de calculator daca nu stii)