| CrazyStyles a întrebat:

Vreau un server de samp gen diavola.ro. Dar sa fie gen diavola.ro nu ca de ex linkmania sa fie asa un server frumoshappy

Răspuns Câştigător
| Adyshor13 a răspuns:

HostName: ||GodLine Community|Wipe Gamemode v2.7||
Address: 188.26.7.14:7777
Players: x/ 50
Ping: 35
Mode: Romania GDL v2.7
Map: Romania

2 răspunsuri:
| Smecheru27 a răspuns:

Samp joc si eu dar nu am auzit de diavola.ro? eu joc Pe Romania Super Stunt [0.3c] daca vrei ip la server o sa ti-l dau mai incolo. nu stiu ce sa zic nu am auzit de diavola.ro? nu stiu daca se gaseste server de samp ca diavola.ro dar daca vrei server de samp counter strike 0.3c til dau eu pe asta 46.4.62.81:21435 e server de samp cs 0.3c si uite si serverul Romania super stunt 0.3c - 188.40.86.76:8024. bafa hai te rog dai funda! plzz

| CrazyStyles explică:

Sa fie modul The Godfather asa sau The godfather edit dar sa fie tare...