| Enachecosmyn a întrebat:

Vrei sa joci fifa 07, 08, 09, 10 cs 1, 6, septica si multe alte jocuri? cupe si campionate online, clasamente in timp real, sute de jucatori din toata tara si nu numai, clasamente, statistici si note pentru fiecare jucator, actualizate dupa fiecare meci. doar pe www.ecupe.ro ...va asteptam si pe voi sa ne demonstrati ca sunteti cei mai buni ...intrecandu-va cu cei mai buni din tara.

1 răspuns:
| cypryan11 a răspuns:

Ecupe e site de competitii?laughing)rolling on the floor)
Acolo se logheza 50 de jucatori pe zi
Daca vreti sa jucati fifa, cs, si alte jocuri la cel mai inalt nivel intrati pe cupacupelor.ro avem 400-500 jucatori care se logheaza pe zi si sute de competitii