| DeUtZaTa a întrebat:

Vreti sa facem schimb de conturi pe webkinz eu va dau un cont cu 13 animale diferite si voi imi dati un cont care sa aiba lvl-uri bune la Kinzvile Academy doar pentru o zi eu nu va schimb parola voi nu mi-o schimbati in privat fiindca sunt unii nesimtiti care iti i-au contul si va schimba parola astept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| DeUtZaTa explică:

Nu ma intereseaza blogurile voastre!

| madalina1998 a răspuns:

buna camelia imi dai te rog contul pe mesaj ca sa nu vada toti si ti-l dau si eu te rog eu te-am adaugat pe lista mea de prieteni