| Girly97 a întrebat:

Vreun simulator de condus/scoala de soferi 3D pe Internet stiti? As prefera linkul daca se poate. De asemenea as prefera un joc in care ai un instructor si te invata sa conduci. Vreau sa imi iau permis in curand si as prefera inainte sa ma inscriu la scoala de soferi sa exersez pe calculator. Cel mai bun joc primeste funda!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fcp_Laura_1998 a răspuns:

Mai jos nu este un raspuns bun. Daca ai tableta sau telefon poti instala Dr. Driving unde inveti sa conduci. Are nivelul de condus. Are sa aprinzi faruri are avarii, de toate. P.S este usor de jucat si asa inveti!