| Grigore1239 a întrebat:

Windows 7, poate fi descarcata gratuit. Cerintele minime de sistem sunt: frecventa procesor 1GHz 1GB de RAM 16GB spatiu pe hard placa video cu 128MB Acestea nu difera foarte mult de cele pentru Windows Vista, astfel toti posesorii de PC-uri care sunt capabile sa ruleze Vista vor putea face upgrade-ul. Cine nu este sigur ca-i merge sa-mi dea un mesaj in raspunsul intrebarii!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windows 7 nu se poate descarca gratuit cu licenta completa. Trebuie sa-l activezi in 10 zile si este gratuit trial (90 zile). Asa ca de ce ne-am chinui?