| Valentin_George_1912 a întrebat:

WoW sau Metin2? De ce?

Răspuns Câştigător
| Andy2013 a răspuns:

WOW:
-grafica de 1000 ori mai buna
-mai multe rase, mai mult spatiu pentru caractere, mai multe clase
-meserii precum engineering, alchemy etc
-ai de 1000 de ori mai multe mounturi decat in Metin2
-sunt de 8 ori mai multe magii ca in Metin2
-pe WoW sunt oameni mai intregi la cap care nu sunt dependeti de PC
Bafta! happy. Apropo, daca-ti spune unu ca Metin2 e mai bun atunci sigur ca e dependent de Metin2, apuca-te de WoW happy

| Valentin_George_1912 explică (pentru Andy2013):

Pai ai cam drepatate partea cu dependenti!

2 răspunsuri:
| Laxx a răspuns:

WoW, eu sincer nu joc nici unul dintre ele dar recomand wow. De ce? O lume mult mai mare, mai multe questuri, grafica e mult mai buna, alti oameni, alti mobi epici de infrant si multe altele. Deci WoW nu Metin, cu metin iti pierzi timpu, si sa nu uitam WoW are si Update-uri si e o poveste care inca nu s-a terminat