| WuTangForEver a întrebat:

Xbox one sau PS4? argumentati

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 minute pe net si ai sa vezi ca ps4 e mai bun, si mai ieftin.

| Vendetta47 a răspuns:

Clar PS4.In opinia mea jocurile au grafica mai buna, iar la XBOX daca vrei sa joci Multiplayer trebuie sa platesti pentru GOLD.

| anonimguy3 a răspuns (pentru Vendetta47):

Eu tot la fel zic PS4 dar tu gresesti, si pe PS4 trebuie sa platesti pentru abonament PS Plus dar e mai ieftin. In rest exclusivitatile de 10 ori mai bune, grafica, optiunile multi media, ps4 e mult mai ieftin si se misca mult mai bine de cat caramida xbox one, care degeaba are 8gb ram ca se misca ca un pc cu un 1gb ram. PS4 memorie DDR5, xbox one DDR3, xbox one 720p-900p 40-60 fps la jocuri, ps4 1080p 60 fps constant. As mai argumenta de mie prea lene, mult prea multe avantaje PS4 si mult prea multe probleme la xbox one.

| Jipa95 a răspuns (pentru anonimguy3):

Si de ce compari o consola cum se misca comparativ cu un pc? laughing

| WuTangForEver explică (pentru Jipa95):

BA! Pe tine cine te-a bagat in seama? nu mi-ai raspuns la nici o intrebare ai venit ca sclava sa imputi treaba, mars!