| alinutz_2893 a întrebat:

Ziceti ceva jocuri de actiune pentru pc. FUNDA +VOT

Răspuns Câştigător
| johncena2010 a răspuns:

Crysis 2 si GTA 4 cele mai faine

3 răspunsuri:
| username a răspuns:

Actions: Darksiders, Devil May Cry, Assassin's Creed...
O lista completa aici: http://www.gamespot.com/......games.html
Le selectezi pe cele care au note (score) mai mari. Recomandat de la 7 in sus.
@Leif tu faci diferenta dintre Actions si Shooter?

| bigalexS a răspuns:

Actiune: 1:batman arkham asylum
2:avatar the game
3:blod rayne
4:max payne2
5:total overdose
6:mini ninja
7:tekken
8:street fighter IV
9:grand theft auto san andreas
10:wrestling raw 2007, 2008, 2009,2010,2011. funda +vot cum ai promis, distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Crysis, seria Bioshock, seria Half-Life (o recomand cu caldura), Star Wars - Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars - Jedi Knight: Jedi Outcast, seria Prince of Persia (nu e shooter), Unreal Tournament, Portal, Portal 2, Max Payne (mai vechi dar merita).