| BodyFleci a întrebat:

Ziceti-mi niste jocuri online cu grafica buna gen MMORPG. Va rog cat de repede se poate! Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Am eu niste mmo-uri care le-am jucat si sunt destul de bune atat ca grafica cat si ca gameplay, story etc.Lista mea:
World Of Warcraft,DC Universe Online,Champions Online,Forsaken World,Star Trek Online,Lord Of The Rings Online, Rift, Star Wars The Old Republic.Eu spun ca acestea sunt cele mai bune dar mai am si unul gen dota:Heroes Of Newerth.Bafta!

3 răspunsuri:
| Neb1 a răspuns:

Incearca Khanwars (grafica buna e pe lumea 4) sau Gladiatus

| NeimaginabilA a răspuns:

World of Warcraft
Skyrim

| BodyFleci explică:

Va multumesc tuturor dar mi-au placut mai mult jocurile lui ZethCode happy Va multumesc ca v-ati straduit sa imi gasiti niste jocuri bune!