| Stop1 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum pot sa ajung in temnita maimutelor incepator la monument

Răspuns Câştigător
| MissYMarYa a răspuns:

Intri in portal si mergi in portalul din fata, mergi la dreapta, dreapta, stanga, stanga, dreapta, dreapta-portal, dreapta, dreapta, stanga, stanga -portal, dreapta, a oua reapta -portal, prima stanga, dreapta, si tot inainte si gta funda? le aveam scrise pe o foaiebig grin

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Deci mergi map2 aia sper ca sti depinde ce regat esti mno cand esti map2 dai m sa iti arate harta si scrie cv de temnita adica temnita maimutelor si mno mergi acolo

| BoBo5K a răspuns:

Intri in temnita si mergi tot inainte, undeva drumul se desparte in 2, o iei la dreapta si that's all