| hnsscreams a întrebat:

Ziceti-mi si mie jocuri gen metin si cabal... rasp toti cel care da cele mai bune jocuri si mai multe are fundita

Răspuns Câştigător
| ssakura3 a răspuns:

Perfect World International Genesis, 4Story,Jade Dynasty,Battle of the Immortals,Forsaken World,Ether Saga,Online,Torchlight, Heroes of Three Kingdoms, Legend of Martial Arts. Sper ca o sa-ti placa.eu le joc pe toate si sunt super

3 răspunsuri:
| xXGaBiXx a răspuns:

Eu joc in fiecare zi Silver Mu este cel mai fain joc. Daca nu-ti place incearca altele big grin

| Alexandru1357 a răspuns:

Ai aici toate jocurile online existente MMORPg
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/gameId/0

| maria_6157 a răspuns:

Ebkinz