| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri care sa fie misto tari cool si sa aiba grafica misto mersi! fundaaaaaaaaaaaaaaa!

2 răspunsuri:
| Nadynaa a răspuns:

Gta IV,Gta San Andreas, Free Runinig, Saw 2... funda?

| Oaniiixd a răspuns:

Daca vreisa downloadezi cel mai tare e clar imvu si e simplu sa-ti faci cont e un joc foarte interesant incearca-l si daca vrei joc online ar fi: woozworld, perfectworld si ar mai fi foarte multe jocuri pe www.y8.com si dai la 3D si acolo iti promit ca o sa gasesti cele mai tari jocuri si nu o sa ti se blochez nici pc-u... fundita?