| TestPetrut a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri care sa-mi mearga pe procesorul amd sempron 1.8 ghz si placa video nVIDIA getforce 6100 dar nu multiplayer si gen metin, 4story ca nu-mi plac si putin mai multe sa am din ce sa aleg si nici cs urgent multumes a si am uitat am 2 placute ddr1 in pc de 512 mb si imi scrie ca nu am 1 gb ram 960 mb aproape un ram urgent!winking

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Nu mai sta la mana cuiva sa-ti zica jocuri. Vezi tu aici http://www.systemrequirementslab.com/cyri/. Scrii jocul in dreapta lui "1" sau il selectezi in dreapta lui "2". Site-ul iti analizeaza sistemul si iti va spune daca iti merge. Succes!