| Kido0 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri misto de baieti...pentru fratemiu

2 răspunsuri:
| IF45e a răspuns:

Depinde ce jocuri ii plac daca ii plac cele MMORPG adica cu o lume de poveste...atunci sunt urmatoarele:Metin2, 4Story,Lineage2, World of Warcraft etc.
Daca ii plac cele cu impuscaturi ii recomand:Wolfeinstein Enemy Territory e onlne se joaca pe tot globu si e super,Call of duty, Counter Strike.
Sau daca ii plac jocurile direct pe net gen Gladiatus:Tanoth, Gladiatus...

| Costy_3899 a răspuns:

Depinde cati ani are...winking