| aPeWalk2012 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un metin care sa aiba otel, battle. arme de 65, 70, 75, cu perle la magazin si itm ieftine [ scuze de categorie ]

3 răspunsuri:
| PsyhoWoman a răspuns:

Cred ca primeai raspunsuri mai bune si mai rapide daca scriai asta la jocuri! degeaba spuneti toti ca aceasta este cea mai populata rubrica nu suntem inebuniti dupa sex de stam pe aici sunt pur si simplu lucruri care ne intereseaza. nu toti de aici stiu multe in materie de jocuri happy eu nici n-am inteles ce-a scris dolcechrs happy sincer. scuze ca rapsunsul meu nu are legatura cu intrebarea ta sper sa gasesti raspunsul bun :* Bafta! si alta data lasa la rubrica ta happy

| DolceChrs a răspuns:

Eu joc acum Metin2 ValMondial->Site: valmondial.fr.Cresti si repedewinking
Dai fundita?puppy dog eyes

| Cic0B3sTz a răspuns:

Pai..incearca metin2.zyntherion.com/
sa iti zic cate ceva despre el:
la ala de armuri ai armuri de lv 1 pana la armuri de lv 70
si accesorii de 54, scuturi e 61 koifuri de 41
la ala de arme ai de lv 30 pana la 75
negustoarea de diverse : metal magik bless licorie * si elixiruri* care iti umple viata automat
skill npk p, marmura
mape de: 100, 125, 175, 200, 250 aa si daca vrei si niste itm pm la Cic0B3sTz pe regat rosuwinking bafta