| romanasu a întrebat:

Ziceti-mi si mie un metin2.Ca si hammer,TDL,mage,epic,epical, GM mode, etc.Sa aibe arme la shop de lv 65 si otel.Ambele +9 si ieftine.Si sa le pot evolua in king 1 king 2 king 3 etc.Arma:srius,lunara si arme 2012.Si daca stiti vreun metin cu arme si armuri de lv 250 la shop sa-mi spuneti. Si nr 2 la metine sa fie cam ca si hammer happy. Funda+vot.

4 răspunsuri:
| NaaaNeeeLyySsTTuu a răspuns:

Metin2 LIGHT

| DenisSurrendered a răspuns:

Deci Metin2dark e cel mai fain si, metin2tim,metin2GX astea is fainetongue

| DenisSurrendered a răspuns:

Metin2 steel, aici poti evolua arme. 2012, 2013 etc.