| Alexandra_1434 a întrebat:

Ziceti-mi un hack de coins pentru metin2 yoneis functionabil. Funtita.

3 răspunsuri:
| NagatoTenseiHD a răspuns:

Dap mai bine nu folosesti nici un hack pentru metin2 (adminu iti poate bana contul).Dar daca vrei sa te apuci de un metin2 bun apucate de 4yours metin2.

| wwrpp a răspuns:

Nu exista nici un hack pentru bani si ai grija nu te prostii cu hacurile gen baga id si parola ca iti pierzi contul

| Deuce a răspuns:

Ba ratatilor invatati ma sa scrieti (hacurile rolling on the floor hackurile ma ) si daca nu are dovezi nu iti baneaza nimeni contul tongue... Bft happy