| paulpaulpaul1230 a întrebat:

Ziceti-mi un jock foarte fain.La cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Tigeron a răspuns:

Incearca WoW big grin Iti va placea happy
Poti sa incerci si Minecraft, dar are grafica naspa I don't want to see

7 răspunsuri:
| byka1986 a răspuns:

The Elder Scrolls V : Skyrim

| paulpaulpaul1230 explică (pentru byka1986):

Cei prin el

| paulpaulpaul1230 explică (pentru byka1986):

Iti dau vot

| paulpaulpaul1230 explică (pentru paulpaulpaul1230):

Fratilor va dau funda daca imi ziceti si un mt2 fain da sa aiba otel si metale magice la shop

| Tigeron a răspuns (pentru paulpaulpaul1230):

Daca vr un mt fain incearca Metin2 United https://metin2united.com/home :D, dar nu are cerintele tale. Incearca Metin2 Hammer e un sv privat de PvP http://www.hammerm2.com/
Incearcale :) Sper ca te-am ajutat :)

| byka1986 a răspuns (pentru paulpaulpaul1230):

Nu inteleg ce vrei sa zici

| vlad5000eco a răspuns:

Minecraft,AsdaStory,Battlefield play4free si Battlefield Heroes, incearcale!