| XxRAZVANxX a întrebat:

Ziceti'mi un metin gen mt2 mondial, sau altul dar ratele sa fie 1000 si la neg de arme sa fie batalie si partizan si la ala de armuri sa fie otel si sa fie lv maxim 250.Rapid.Dau funa!

Răspuns Câştigător
| Drag0n a răspuns:

Daca vrei iti zic un mt PVP.
HammerMt2 este doar PVP iti da toate armele si armurile posibile bonusuri mari 1000 int con dex etc. si iti da lvl 255.
Si ca metin2valmondial ar fi LightMt2 doar ca acolo iti da lvl 90 si poti creste mai departe si ai arme de la lvl legendare si kinguri la negustori...bonusurile sunt 900 int con dex 25%tare sura ninja rezistente sura warrior etc.

Bafta mane!

3 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

ValMondial:* www.valmondial.fr

| sO0nik a răspuns:

Metin-Delivrance e exact mondial numai numele altfel

| adita_6746 a răspuns:

Iti zic eu mondial mt 2 sa desfiintat acum e www.valmondial.com