| adelaioana a întrebat:

Ziceti-mi va rog coduri webkinz nefolosite si promit ca va trimit o gramada de lucruri exclusive si super-exclusive.CODURI NEFOLOSITE sau Conturi pe care nu mai intrati.

3 răspunsuri:
| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/Primul-blog-b1.htm Daca joci webkinz poti adauga blogul acesta la favorit. Am vorbit cu Adminul si a zis ca o sa publice zilele astea niste conturi si coduri fara stapan. De asemenea el traduce din limba engleza cele mai recente informatii oficiale de pe site-ul webkinz si a spus ca va pune pe blog si sfaturi despre cum sa faci rost de bani fara a juca un joc ( niste modalitati de deblocat sume de kinzcash printr-un program ). Se merita sa intri aici. Eu abia astept sa publice saptamana asta sfaturile de deblocat bani si listele cu aconturi fara stapan. :)

| Cosmina_8537 a răspuns:

Multe coduri si conturi gasesti la http://fripta.com/u.php?user=Cosminitza

| monica2000 a răspuns:

Nu este frumos sa ceri conturile sau codurile alcuiva. Cumpara un Plus Webkinz sau Lil' kinz si iti faci un cont. Mai multe informatii gasesti pe blogul meu tetileanumonica.blogspot.com.