| EUSUNTGODZILLA a întrebat:

'Ziua. Am o problema atunci cand maresc volumul peste 15% de pe pc (placa de sunet integrata) incep sa se auda purici (asa cred ca se numesc, oricum un sunet enervant ca acela de la radio cand nu e semnal).Am incercat pe ambele jack-uri.Aceeasi problema.Nu am nici o problema de sunet la casti, la niciuna(Skullcandy Crushers, Turtle Beach X12). Incep sa gasesc vina(placa de baza?)

1 răspuns:
| Gamer2000 a răspuns:

Salut! ideea ar fi sa-ti cumperi o placa de sunet dedicata de pe Emag sau pc garage sau evomag! bafta