| Someonee a întrebat:

Abonament iPhone. Practic locuiesc in alta tara din Europa si nu prea am chief sa platesc 900 de euro pentru un iPhone. M-am gandit ca atunci cand merg in Romania sa fac un abonament si apoi sa ma intorc in tara in care am rezidenta. As putea fi obligat sa platesc sau ar functiona?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tepari ca tine sunt mult, si au ei ac de cojocul tau. Stai linistit ca nu esti sigurul care a incercat tepe de genul asta, iar firmele de recuperari creante te dau in judecata si te gasesc oriunde ai fi

| Jhonny22 a răspuns:

Eu nu te stafuiesc, si da, se poate, dar vei avea probleme toata viata ta, iti afecteaza scorul tau personal, chiar si in Romania exista scor, si de indata ce vrei lua ceva pe numele tau in Romania, vei avea probleme, cat despre cat locuiesti in alta tara, trebuie sa te doara la basca, atata timp cat nu ai nimic p numele tau in Romania, sa te poate gasi aia!