| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo ora am sunat cu nr ascuns numărul meu vechi, pentru ca am vrut sa vad dacă răspunde cineva laughing
Un domn a răspuns și a zis: ați sunat la serviciul de politie sau ceva similar. Ii ceva real sau nu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate sa fie real, numarul tau vechi il putea lua alta persoana.
Nu-i nici o problema, daca doar ai sunat si ai inchis, sunt destui care mai gresesc numarul si nimeni nu-si face probleme doar pentru atat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi a unui serviciu de politie vechiul tau numar

| Anonymous109 a răspuns (pentru suntserios):

Si o sa am ceva probleme daca am sunat si am inchis cand am auzit ce zice?