| Afgshhakakl a întrebat:

Am primit amenda in RATB de la controlor, i-am aratat buletinul etc si am primit acea suprataxa. E posbil sa primesc ceva acasa de la postas in care sa scrie ca amenda a fost platita sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Daca ai platit suprataxa, trebuia sa primesti in schimbul banilor achitati un card rosu pe care scrie "suprataxa" si un bon --- le vezi in fotografiile de aici:http://www.criserb.com/......orect.html

La domiciliu nu mai trebuie sa primesti nimic daca ai bonul si cardul.