| anonim_4396 a întrebat:

As putea sa primesc o adeverinta medicala de la medicul de familie prin Gmail, WhatsApp, Facebook etc. pentru a-mi motiva absentele de la scoala?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, adeverinta trebuie sa fie in format pe hartie si dupa ce ai fost consultat de medic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adeverintele medicale se dau doar in cabinet si ele se platesc

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poate doar daca este in format pdf pentru ca trebuie sa o duci la scoala, nu o poti arata pe telefon ca poza.

| MagdaaaaX a răspuns:

Nu. Adeverintele se dau doar la cabinetul medicului, doar cu parafa si semnatura.