| Cristi_Istrate_1985 a întrebat:

Buna am pierdut si eu dosaru de la scoala de soferi am luat sala si luni am traseu.ce acte mi ar trebui sau ce trebuie sa fac?happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie sa-ti refaci dosarul cu exact aceleasi acte pe care le-ai avut in dosarul pierdut. Actele necesare sunt prevazute in Ordinul MAI nr.268/2010 privind examinarea, art.6.

| justU a răspuns:

Cum ai pierdut dosarul daca ai dat sala? Dosarul trebuia sa ramana la politie daca ai trecut la sala.