| mariazet45 a întrebat:

am si eu o curiozitate, a fost careva dintre voi in strada asta seara, cam cate persoane credeti ca au fost acolo? Sant curiaosa sa vad care minte mai tare b1 sau antena?
Cum credeti ca se termina protestele?

Răspuns Câştigător
| pcris a răspuns:

Am fost acolo pana pe la ora 20 si erau cred peste 15.000 mii. In total rebuie sa se fi perindat mult mai multi pe tot parcursul demonstratiei.
Suporterii tineri de acolo erau bine organizati si cat am stat acolo nu am vazut pic de violenta impotriva jandarmilor.

4 răspunsuri:
| mariazet45 explică:

Unul spune ca antenele mint, altul ca B1, mai e unul care ma trimite- n piata,m- as duce negrule da e prea departe pentru mine,[bine ar fi sa mergi tu ca esti mai tanar ]. Cris, mersi de raspuns este un raspuns serios si la obiect. Acum ar mai trebui sa mai vina Basescu sa mai spuna ceva sau nu, sa plece pur si simplu.

| negru30 a răspuns:

Daca esti curioasa du-te si tu si trece-i pe lista - asa vezi daca minte cineva

| NuDauFunda a răspuns:

B1 minte, ca de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi, multi, cita frunza si iarba. Antenele mint cel mai abitir, are motanul Felix motive intemeiate.