| nllbia99 a întrebat:

as dori sa-mi iau o carte de legislatie rutiera, care ar fi mai buna, si de la ce editura? happy

1 răspuns:
| Hanes_Calin_1999 a răspuns:

Salut, nu cred ca exista o carte de legislatie mai buna ca alta. Pana la urma urmei toate au acelasi scop, sa te invete sa promovezi examenul. E ca si cum ai spune care lege e mai buna, cea pe care o vezi online sau cea pe care o ai trasa la xerox..la urma urmei ambele legi se afla in Constitutie ca sa zic asa. Succes la examen!