| Hitman4iQ a întrebat:

Cine ma poate ajuta! Am nevoie de adeverinta de recrut pentru a incepe catedra militara, am si document care confirma aceasta. Din pacate domnul de la consiliul raional refuza sa mi-l dea. La cine ma pot adresa? Iurist, avocat, sau sa scriu plingere undeva!? Am nevoie urgent! Rog seriozitate, va multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dragul meu. Acesta este un site romanesc. E prea putin probabil sa te ajute cineva aici. Eu zic (ca fost militar) sa te adresezi conducerii regionale de care apartine acest consiliu (nu stiu cum este la voi) sau daca nu ministerului apararii al R.M.: http://www.army.md/? lng=2&action=show&cat=158