| Daniela1299 a întrebat:

Buna! Daca am deteriorat carnetul de student va mai trebui sa dau anunt in presa sau trebuie doar atunci cand este pierdut?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nevoie de anunt, predai carnetul deteriorat si primesti altul nou.

| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba acest lucru la secretariatul facultatii.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu trebuie niciun anunt, e suficient sa mergi la secretariatul facultatii.Eu m-am trezit cu el fleasca dupa ce s-a deteriorat sticla reutilizabila si a curs toata apa. laughing Pur si simplu am primit altul.

| LisaJulie a răspuns:

Îți pot cumpăra fără probleme un carnet nou! Eu l-am pierdut pe al meu în generală și mi-am cumpărat un alt carnet