| CiocolataCiocolataCiocolata a întrebat:

Bună dimineața, mă numesc Cristi,am o problemă cu cu găsirea unui loc de muncă, am cazierul judiciar pătat, și nu îmi găsesc de muncă pe nicăieri

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai expus situatia ta, dar care-i intrebarea?

| darrio2007 a răspuns:

Dar nici nu cauți.

| Korkodeln a răspuns:

Daca intrebarea era "Cum imi gasesc de munca avand cazier judiciar?", raspunsul este "Greu, trebuie sa gasesti niste angajatori care sa fie suficient de disperati dupa oameni sa nu le pese de asta."
Dar in functie de gravitatea faptei, nu o sa stea pentru. todeauna in cazier, dupa o vreme se sterg.

| CosminIri19 a răspuns:

Cred ca cel mai simplu ar fi sa pleci putin mai de jos, daca iti cauti cu adevarat de munca? Gen Kauffland sau Lidl, iar dupa 5 ani daca iti sterge cazierul, te poti angaja in functie de pregatirea ta.