| ZubaSumrt a întrebat:

Buna in legatura cu somajul va deranjez, poate sa imi spuna cineva pe ce data ar trebui sa intre pe card? e 16 si inca nu l-am primit. l-am primit doar in ianuarie si mai urmeaza 5 luni din cate stiu eu. Deasemenea cate cursuri pot refuza inainte sa pierd indemnizatia de somaj? am fost chemat peste 2 zile la un curs si ma gandesc sa il refuz

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Pai vezi cand a intrat in ianuarie, iar de refuzat de 3 ori.