| ErhanAlexandru a întrebat:

În seara asta mă plimbam la ora 1 noaptea și m-a oprit un echipaj de politie. Le-am dat toate datele. Vor trimite ceva acasă sau la părinți? Apropo sunt minor.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai facut nimic, nu iti trimite nimic

| SkyPilot a răspuns:

Nu. Te verifica, atata tot.

| Xpressurself a răspuns:

Daca nu ai facu nimic nu. doar te-au legitimat. Este putin ingrijorator sa vezi un copil singur noaptea pe strada. Asadar s-au asigurat ca esti in primul rand ok.

| bistrita1984 a răspuns:

Da de unde este o procedura a politiei absolut normala...stai flexat.

| elenasofia a răspuns:

Atata timp cat nu ai facut nimic, nu ai avut la tine tigari sau in cel mai rau caz droguri, poti sta linistit.