| Jack99 a întrebat:

Pot participa la ore si examen in conditii speciale, gen ca nu mi am confirmat locul si cumva sa o fac mai tarziu?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Conditii speciale se ofera pentru situatii speciale.

Daca ai de sustinut un recital de vioara in fata Reginei Marii Britanii, cu siguranta ca profesorii vor fi de acord sa lipsesti de la cateva cursuri si sa dai examenul in alta zi.

Care este situatia ta speciala?

Lipsa de organizare, de informare sau de chef nu constituie situatii speciale.

| Jack99 explică (pentru johnnny123):

Bine ca esti tu destept si inteligent, daca nu stii un raspuns ca lumea, mai bine taci, plus ca nici nu ai inteles intrebarea. Pastreaza pentru tine scenariile cu regine.

| johnnny123 a răspuns (pentru Jack99):

Poate ca nu am inteles intrebarea pentru ca nu ai dat absolut niciun detaliu referitor la situatia ta.

Explica motivele pentru care consideri ca trebuie sa ai "conditii speciale" si poate ca-ti putem spune mai multe.

| Jack99 explică (pentru johnnny123):

E speciala ca nu am confirmat locul, desi il aveam. Si ca aveam tangente cu acel sctor inainte, deci nu imi e strain.