| iooonel a întrebat:

Buna seara TPU! La calculatorul meu nu mai pot instala niciun windows, mi-a spus cineva ca trebuie sa-mi resetez hard-disk-ul e adevarat? Daca da unde pot sa mi-l resetez si cine?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cum naiba sa resetezi un hdd? probabil ca il formatezi des si nu stergi partitiile vechi. si asa ai ramas fara spatiu. poti face asta cand formatezi: elimini toate partitiile si apoi redimensionezi discul, sau iei hdd, il conectezi intr-un alt pc si il formatezi. sau il pui intr-o cutie si il conectezi la un pc ca un hdd extern. ai o gramada de posibilitati.

| Wehrmacht a răspuns:

N-am mai auzit de resetarea unui HDD pana acum si se pare ca nici google.
De ce nu poti instala nici un windows?

| al3xander a răspuns:

Cum adica sa nu mai poti instala niciun windows? nu inteleg cum sa resetezi HDD-ul? poate se referea ca trebuie sa formatezi partitia cu windows ca sa instalezi altul.

| IngerasulMicutz a răspuns:

Du-te la un specialist in calculatoare...in fiecare oras existahappy