| rozelor a întrebat:

Buna seara,TPU! Ma judec pentru majorarea pensiei alimentare de la tata,nu am avocat,eu sunt elev in xll-a,vreau sa-mi urmez studiile,nu am bani de avocat, dar au trecut 2 ani si 2 luni,azi am avut termen si s-a amanat in septembrie,a trebuit sa-i amintesc judecatorului cateva aspecte,pe care le-am mai punctat la inca doua termene anterioare,fara rezultat,tribunalul a trimis un formular gresit si a ametit numele! Daca nu am avocat,nu se uita nimeni in dosar,sau trebuie sa sun la arhiva si sa amintesc aspectele mentionate mai sus? Unde pot vedea portalul tribunalului Busto Arsizio-Italia? Va multumesc din suflet, o seara linistita!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai avocat te poti uita tu in dosar, mergand la arhiva judecatoriei.