| raizza a întrebat:

stie cineva de pe aicea cumva,daca penitenciarul din oradea sa inchis,sau sunt doar zvonuri, si daca sa inchis, detinuti care urmeaza sa intre unde ii va baga,?

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Buna, daca cei ce urmeaza sa intre te preocupa, simplu, ii trimite la alte penitenciare in tara, nu exista oricum penitenciar in orice judet. Eu credeam ca te ingrijoreaza cel pe care il ai acolo, ca de, distanta de casa conteaza. Dumnezeu sa il ajute. Buna ziua.

| minrest a răspuns:

Buna. Nu pare sa se fi inchis. Nu sta cu frica, oriunde il duce, asteapta sa afli exact cum e acolo. Cel mai mult conteaza colegii de camera si sa stii cum sa te porti. Dumnezeu sa te ajute.

| raizza explică:

Cel care ma ingrijoreaza nu a intrat inca, dar in maxim
3 saptamain il vor inchide, este vorba de prietenu meu,
Si de aceea ma interesez, nu stiu nimic despre astea, nu am decat 19
Ani si nu am mai fost pe la penitenciare sau in vizita
La cineva