| umbra09 a întrebat:

Buna TPU am un adaptor la usb si un stic de memorie a mers perfect sticul inca merge in telefon dar in calculator nu am instalat ciar si un program sal recunoasca zice ceva de genu introduceti discul in . nu stiu unde censeamna ce sa-i fac este stricat sau ce dau funda

2 răspunsuri:
| umbra09 explică:

Am rezolvat problema cred ca era iel stricat mi la schimbat pe gratis de ce nu stiu l-am luat tot din locul acela da nu conteaza laughing

| LaraLee a răspuns:

Introduceti discul in... ce? scrie exact ce iti zice, ca sa te putem ajuta.