| Username19 a întrebat:

Bună TPU dacă am picat astăzi la traseu în ce dată pot să merg din nou?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inainte de testul practic va trebui sa sustii iarasi testul teoretic si pentru asta trebuie sa te programezi si-l vei putea sustine peste 15 zile libere, practic peste 17 zile. Abia apoi, daca reusesti la testul teoretic, te vei putea programa la testul practic si cand o sa-l sustii depinde de programare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, dupa 2 saptamani poti sa dai sala, si apoi depinde cand esti programat la traseu (o luna si ceva doua).

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma corectez, sala poti sa o dai dupa 16 zile.