| ___F5dK a întrebat:

Buna ziua, am picat la traseu si nu stiu la cat timp pot sa dau iarasi traseul dupa ce ma reprogramez, multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti reprograma de pe acum dar nu vei fi reprogramat mai repede de 15 zile de la data cand ai cazut.
Pana la data cand vei fi reprogramat mai trebuie sa faci cel putin 6 ore de conducere si sa duci adeverinta ca le-ai facut.

| Violleta2022 a răspuns:

Acum va trebuii sa astepti 15 zile, dupa care mergi la politie sa te reprogramezi la urmatoarea testare.
Intre timp, ai obligatia sa mai faci 6 ore de traseu cu instructorul si chitanta sa o depui la dosar, ca sa faci dovada orelor terminate.