| wiNall a întrebat:

as dori si eu un raspuns cat mai clar cu privire la o intrebare va rog.Este posibil ca un administrator de bloc sa poata fi administrator si in alt bloc daca detine apartamen in acel bloc? Adica, mai exact o singura perosana poate fi administrator de bloc in blocuri diferite?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

Poate fi administrator chiar daca nu detine un apartament in acel bloc. Deci da, o singura persoana poate fi administrator de bloc la mai multe blocuri

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, nu este obligatoriu ca administratorul sa locuiasca in blocul pe care-l administreaza.