| anonim_4396 a întrebat:

cum credeti cum se va shimba starea politico-geografica in lume in urmatorii 10 ani?

2 răspunsuri:
| MissADEEL a răspuns:

Cred ca Rusia va prinde putere si mai mult.
De asemenea, cred intr-o posibila intoarcere la comunism fiindca lumea o sa inceapa sa se sature de platit taxe pe nu-conteaza-ce, sa aiba grija locului de munca, sa se simta nerespectata la serviciu si tot asa. Avantaj pentru ruși.

| GgAnett a răspuns:

Depinde de ce se gandesc rusii sa faca in viitorul apropiat si de partea cui am fii intr-un posibil razboi.