| madalin90boss a întrebat:

in trecut am avut o dacie 1310. dupa ce am dato am fost in judecata de catre proprietarul masinii pentru ca vrea sa isi radieze masina. precizez ca masina am vandut-o. am inteles ca trebuie sa fac o cerere si sa ma duc cu ea la judecatorie. problema este ca nu stiu cum sa fac cererea. ma ajuta cineva? va rog

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu sunt lamurit ce cauti la judecatorie, daca ai facut contract de vanzare-cumparare.
Ti-am raspuns si pe privat, daca nu vrei sa scrii aici da-mi acolo toate detaliile cerute.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cuta utilizatorul Ioandelasal. Este un meserias in domeniul legislatiei avand si o varsta venerabila. Vezi ca este pe locul 4 in topul general al utilizatorilor