| derEinzelgängerWolf a întrebat:

Buna ziua!

Poti sa fii eliminat dintr-un examen (BAC de exemplu) daca in realitate ai barba(mai mare), iar in buletin nu?

In caz afirmativ care sunt posibilitatile.Te razi sau iti faci alt buletin?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti primit la examen nu poti fi eliminat pentru barba.
Daca cu barba fizionomia este destul de diferita fata de fotografia din CI atunci te razi sau iti schimbi cartea de identitate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu se poate. Plus ca nici nu se prea uita la buletin la bac.

| WaterDrop a răspuns:

Depinde, daca este o barba hazlie, te vor primi. Daca nu, atunci trebuie sa faci alt buletin, dar doar daca nu`ti creste si mai mult pana ti`l vor da.

| Robi1444 a răspuns:

Esti mai prost decat prevede legea.

| derEinzelgängerWolf explică (pentru Robi1444):

Iti multumesc frumos pentru acest comentariu incredibil de estetic si bogat din punct de vedere metaforic! Pana una alta tu ce anume reprezinti? Nu imi sta in minte sa ma cert ca oamenii pe internet insa de data asta m-ai calcat pe coada! Chiar era nevoie sa raspunzi daca nu ai intentia de a ajuta? Tu ce realizari ai ca sa faci pe altii prosti? Cel mai probabil stai toata ziua si noaptea si te uiti la anime ascunzand in spate o varsta de vreo 13, 14 ani si te crezi mare smecher pe internet.Te rog nu te obosi sa imi raspunzi pentru ca oricum nu conteaza, eu nu am sa continui acest dialog si sa pornesc o disputa triviala.Multumesc si iti doresc o zi buna cerandu-mi scuze pentru eventuale greseli gramaticale cauza de prostia mea imensa.Numai bine!