| MihaiCristina a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot aflat daca mai sunt in biroul de credite... online daca se poate sau daca stiti dupa cat timp se sterge(au trecut 8 ani)Multumesc!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Vestea proastă e că nu se poate afla asta online, deoarece băncile nu lucrează pe internet, ci pe intranet, ceea ce este un net intern, adică doar băncile sunt legate la el, deci doar ele au acces acolo, iar vestea bună (în cazul tău) este că în biroul de credite te afli doar o perioadă de 5 ani...

1 răspuns:
| SparklingAngel a răspuns:

Http://www.birouldecredit.ro/index_files/cerere.pdf se trimite acest formular completat impreuna cu buletinul scanat.Sunt detalii la ei pe site