| celmaitare a întrebat:

Care e cea mai de pret calitate pe care ar trebui sa o aiba o peroana (fata)?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sinceritatea!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Sa fie de treaba, cuminte sa isi iubeasca partenerul de viata si sa nu fie infidela...bafta celor care vor ceva serios in viata si sper sa nu fie dezamagiti asa cum am patit eu

| Nicoleta a răspuns:

Nu cred ca este o singura calitate.
Cred ca sa fie echilibrata, adica sa aiba cate putin din toate.

| DakotaRoyse a răspuns:

Cred ca sunt mai multe, dar in "top" se afla sinceritatea.

| stick a răspuns:

happy in primul rand sa stie sa fie fata!winking

| MANDY_2679 a răspuns:

Modestia

pentru ca daca e modesta e si inteligentawinking o persoana modesta in general nu se lauda, chiar daca are cu cehappy

| Aishaa a răspuns:

Iubirea

| 인스피릿 a răspuns:

Inteligenta?

Daca e inteligenta, e o fata cu capul pe umeri si descurcareata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feminitatea (sa nu bea, sa nu fumeze in public macar, sa nu fie sclifosita, nesuferita, aroganta si sa faca frumos cu ochiul :D)
Cu simpatie, http://sp2.ro/ad9a80!

| Kiyy a răspuns:

Sufletulwinking. Apoi fizicul pe locul 2

| Denisa444 a răspuns:

Sa fie interesanta si sa nu te plictiseasca

| Eunyce a răspuns:

Sinceritatea personalitatii.

| bombonik44 a răspuns:

Sa fie foarte descurcareata

| sweetgirl21 a răspuns:

Sa fie naturala

| DrummerGirl a răspuns:

Sinceritatea

| Rady_2922 a răspuns:

Sinceritate...si sani mari...bine scuze sunt rau! Nu trebuie neaparat sa fie sincerawinking