| мαяdυк a întrebat:

Care e treaba cu loteria bonurilor fiscale? cum te inscrii,unde, cum castigi ce trebuie sa faci? auzisem ceva ca trebuie sa mergi pe la anaf....nu stiu daca e adevarat.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa te inscrii nicaieri, trebuie doar sa pastrezi bonurile fiscale primite.
Abia dupa extragere, daca ai castigat un premiu, trebuie sa te prezinti, pentru a-l ridica, la orice unitate ANAF, cu bonul fiscal si o copie a actului de identitate.
Citeste OG 10/2015 si te lamuresti cu toate aspectele.

1 răspuns:
| mikilaina a răspuns:

Bonurile trebuie sa le pastrezi fizic - nu il ai nu primesc premiul. intra pe bonlist.ro si gasesti acolo toate detaliile de care ai nevoie de loteria bonurilor. Eu ma jos pe bonlist app un instrument eficient in gestionarea bonurilor plus ca te anunta daca te afli printre castigatori. Joc mai palpitanthappy