| Demeister a întrebat:

Care sunt cele mai liniştite oraşe din România?

12 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Alea fara biserica, daca gasesti vreunul. Acolo stii ca o sa dormi linistit fara clopote si toaca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sulina

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sibiul?

| LonelyLoner92 a răspuns:

Orasele mici si cele de pe litoral.

| alexandrualind a răspuns:

Tulcea.

| KillaNoFilla a răspuns:

Care sunt mai putin populate, evident.

Răspuns utilizator avertizat
| Anothergirl22 a răspuns:

Oraselul in care locuiesc eu, aparent un orasel linistit, il are pe Danu Bolundu' care umbla pe drum cu radio la ureche, il are pe Ioane Moțu care te trezeste la 7 dimineata cu drujba lui, pe fiu lui Ioane Motzu care noaptea face raite cu motorul pe drum + o multime de cocalari care umbla 24/24 cu masina ascultand manele la maxim si clanxonand dupa fete! + pe baba Silvia care te saluta de la etajul 4 si de la 100 m departare!

| MihaiKJL a răspuns:

Orșova laughing) Nane stie cel mai bine. Glumesc. Clujul dupa parerea mea.

| Alexxxxxxx a răspuns:

In niciun caz Bucuresti laughing